O Firmie

O firmie

Ponad 80 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX - to nasz dotychczasowy dorobek. Liczbę tę można przeliczyć na 530 tys. średniej wielkości domów jednorodzinnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki BOLIX wykańczanych jest jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 13% rynku, rok do roku zajmujemy czołowe  miejsca w segmencie systemów dociepleń w Polsce.

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę

Cały czas stawiamy na jakość naszych produktów. Dlatego wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania JakościąiŚrodowiskiem, który uzyskał Certyfikat ISO na zgodność z normami EN-ISO 9001:2000 i EN-ISO 14001:2004, przyznany przez prestiżową niemiecką firmę TUV Nord. Potwierdzeniem renomy firmy BOLIX i oferowanych przez nas rozwiązań jest przyznanie bezspoinowym systemom ociepleń marki BOLIX opartym na styropianie Europejskiej Aprobaty Technicznej(ETA). Ocieplenia i docieplenia BOLIX to rozwiązania przetestowane w wielu badaniach laboratoryjnych, charakteryzujące się parametrami znacznie przewyższającymi analogiczne parametry konkurencji.